Hakan Öge
Hakan Öge
Ben kimim?
Önceki maceralar
Atlas makaleleri
 Dünya turu
 
 
 
 

Fotoğraflar
Projeler
Ziyaretçi Defteri
Bana ulaşın
Linkler
  Mesaj sayısı: 4888

Visitors' Comment
Hakan'ın Kamerasından
ATLAS LOGO
MAGELLAN’IN İZİNDEN DÜNYA TURU
Rota       Seyir Defteri       Mardek       Fotoğraflar      

Atlas makaleleri
Sazlıkların, bataklıkların, tuzlu ve tatlı suların karmaşasından doğan muhteşem güzellik... Arabaya, “bu da ne'' denilen zamanları görmüş yaşlıların ve düğüm atmasını bilmeyen genç kaptanların tekneleriyle açıldığı labirentler... Uzunluğu 12 kilometreyi bulan Dalyan Kanalı, yılan gibi kıvrıla büküle Köyceğiz Gölü'nden Akdeniz'e ilerliyor.
Anadolu’nun en kuzey noktası İnceburun’dan başlayan ve Anamur’da sona eren macerada Atlas fotoğrafçısı Hakan Öge paramotorla dünyanın en uzun uçuşunu gerçekleştirdi.
Koylar, adalar, dağların denize yürüdüğü kıyılar... Fethiye Körfezi'nde doğanın kucağına sığınmış bir sahil kasabası... Bugüne kadar görülmemiş yüzüyle Göcek ve onun gizli güzellikleri... Atlas'tan Hakan Öge, paramotorla uçarak Türkiye'nin bu en gözde tatil beldesini havadan görüntüledi.

© Bu site, Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
Sitenin isim ve yayın hakları Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye aittir. Sitede yayınlanan yazı, fotoğraf, harita, illüstrasyon ve konuların her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz.